Siatkówka

5 min. czytaniaostatnia aktualizacja: 10.17.2023

Następujące markety zostaną unieważnione jeśli mecz nie zostanie zakończony, chyba że wynik został już ustalony:

• Liczba punktów zespołu

Następujące markety zostaną unieważnione jeśli set nie zostanie zakończony, chyba że wynik został już ustalony:

• 1. set – zwycięzca
  • Liczba punktów (nieparzysta/parzysta) w secie
  • Handicap punktów w secie
  • Liczba punktów w secie
  • Różnica zwycięstwa w secie
  • Wynik po 2/3 setach

W przypadku odjęcia punktów przez sędziego, do rozliczenia wszystkich marketów zostaną wykorzystane oficjalne wyniki.

Jeśli miejsce meczu zostanie zmienione, postawione już zakłady pozostaną ważne, pod warunkiem, że drużyna gospodarzy nadal zostanie wyznaczona jako taka. Jeśli gospodarze i goście rozegrają spotkanie na obiekcie drużyny gości, zakłady będą ważne, pod warunkiem, że drużyna gospodarzy nadal jest oficjalnie wyznaczona jako taka. W przeciwnym razie zakłady zostaną anulowane.

Market na awans danej drużyny zostanie rozliczony na podstawie awansu drużyny do następnej rundy określonych rozgrywek i obejmuje wynik Złotego Seta, jeśli został rozegrany.

W przypadku rozgrywek, w których ZŁOTY SET decyduje o tym, która drużyna awansuje do kolejnej fazy rozgrywek, ZŁOTY SET nie liczy się do rozliczenia regularnych zakładów na mecz.

3. Liczba w meczu (punktów, setów)

• + oznacza całkowitą sumę punktów/setów w meczu, wyższą niż podana wartość (np. +3,5, +142,5)
  • - oznacza całkowitą sumę punktów/setów w meczu niższą, niż podana wartość (np. -3,5, -142,5)

• Drużyna 2 - Jeśli drużyna wymieniona w ofercie jako druga, wygra dany punkt

6. Drużyna 1/drużyna 2 liczba w meczu (punktów, setów)

• Powyżej - oznacza sumę punktów/setów w meczu zdobytą przez drużynę 1/drużynę 2 wyższą, niż podana wartość (np. +4,5, +142,5)
  • Poniżej - oznacza sumę punktów/setów w meczu zdobytą przez drużynę 1/drużynę 2 niższą, niż podana wartość (np. -4,5, -142,5)
  • Dla wartości (+4), (-4) itp. w przypadku wytypowania równej sumy punktów/setów w meczu przez drużynę 1/drużynę 2, następuje zwrot 100% stawki zakładu

7. Drużyna 1/drużyna 2 będzie przegrywać 0:2 i wygra mecz

• Tak - Jeśli drużyna 1/drużyna 2 wygrała 3:2, a na pewnym etapie spotkanie przegrywała 0:2 w setach
  • Nie - Jeśli drużyna 1/drużyna 2 wygrała 3:2, ale na żadnym etapie spotkania nie przegrywała 0:2 w setach, przegrała mecz lub wygrała bilansem setów 3:0, 3:1

8. Handicap setów/punktów w meczu/punktów w secie

• - oznacza, że drużyna 1/drużyna 2 wygra mecz/set, pomimo że początkowy wynik zostanie pomniejszony o określoną wartość (np. drużyna 1 (-1,5) oznacza, że drużyna 1 wygra spotkanie pomimo odjęcia jej 1,5 seta)
  • + oznacza, że drużyna 1/drużyna 2 wygra mecz/set, jeśli początkowy wynik zostanie powiększony o określoną wartość (np. drużyna 1 (+1,5) oznacza, że drużyna 1 wygra spotkanie jeśli dodamy jej 1,5 seta)
  • Dla wartości (-1), (+1) itp. w przypadku remisu następuje zwrot stawki zakładu

9. Liczba punktów parzysta/nieparzysta

• Parzysta - jeśli w meczu łączna suma punktów będzie liczbą parzystą (2, 4, 6 itd.)
  • Nieparzysta - jeśli w meczu łączna suma punktów będzie liczbą nieparzystą (1, 3, 5 itd.)

10. Liczba punktów w secie

• + oznacza całkowitą sumę punktów w secie wyższą, niż podana wartość (np. +33,5, +42,5)
  • - oznacza całkowitą sumę punktów secie niższą, niż podana wartość (np. -33,5, -42,5)

11. Drużyna 1/drużyna 2 liczba punktów w secie

• Powyżej - oznacza sumę punktów w secie zdobytą przez drużynę 1/drużynę 2 wyższą, niż podana wartość (np. +24,5, +22,5)
  • Poniżej - oznacza sumę punktów secie zdobytą przez drużynę 1/drużynę 2 niższą, niż podana wartość (np. -24,5, -22,5)

12. X set. Różnica zwycięstwa

• Y-Z - jeśli różnica między liczbą punktów drużyny wygranej oraz przegranej zawiera się w podanym przedziale (łącznie z wartościami skrajnymi)